medyumlar

Resimle Yapılan Büyü Çeşitleri

Resimle yapılan büyü çeşitleri hakkında kısa bir araştırma yaparsanız medyumların fotoğrafla birçok büyü çeşidini yaptığını yazılan içeriklerden veya medyumlara yapılan yorumlardan öğrenebilrisiniz. Özellikle kişisel etkileme amacı ile yapılan işlemler de ilgili kişilerin resimlerini ve kişisel bilgilerini kullanmak çok net sonuçlar almak için yeterli olacaktır. Yapılan işlemlerden istedikleri sonucu almak isteyen medyumların öncelikle bu resimleri nasıl kullanacaklarını bilmeleri gerekir. Çünkü bu tarz işlemler de yapılacak okuma işlemleri veya resimler üzerinde yapılacak çizimle çok önemlidir. 

İstenen sonucun alınabilmesi ancak bu işlemleri doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılması ile mümkün olabilir. Resimlerle yapılan büyü işlemlerinden ne kadar zaman içinde sonuç alınır, bu işlemler riskli mi veya hangi medyumlar bu işlemleri yapabilir gibi konular da hakkında araştırma yapmak sizi doğru sonuca ulaştırmak için yeter. Sitemiz de daha önce resimle büyü yaptıranların yorumlarını bulabilir ve kendilerine merak ettiğiniz diğer soruları da sorabilirsiniz. 

Başlıklar

Resimle Ayırma Büyüsü

Ayrılmaları istenen kişilerin bilinçaltına etki etmek için yapılan resimle ayırma büyüsü işlemleri çok keskin ve net sonuçlar verebilirler. Bu işlemler de taraflardan birinin diğerinden kalıcı olarak ayrılmasını sağlamak için medyumlar o kişinin resimlerini kullanabilirler. Ancak bu resimlerin yakın bir zamanda çekilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

Bu özel işlemlerden kısa bir süre sonra insanların tüm düşünceleri ve hareketleri değişmeye başlar. Ancak bu süre ne kadar olur ve etkiler ne kadar sürer kimse bilemez. Genellikle 1 hafta içinde sonuç veren resimle ayırma büyüsü işlemlerin de okudukları özel sözler ile kesin sonuçlar alan medyumlar insanların isimlerini de mutlaka anarlar. 

Özellikle anne ve baba ismi ile anılan bu isimler harekete geçen enerjilerin direk olarak istenen kişileri bulması ve kontrol altına alması için önemlidir. Eski ve özel işlemler oldukları için araştırmalarınız da genellikle bu işlemler hakkında bilgi bulmakta zorlanmazsınız. Eğer insanlar bu işlemlerin farkına varıp büyü bozma çalışması yapmazlarsa o zaman yapılan işlemlerin sonuçları kesin olarak ortaya çıkar ve kalıcı olur.

Resimle Soğutma Büyüsü

Bir kişinin eşinden veya sevgilisinden soğumasını sağlamak için ne yapacaklarını düşünen kişiler genellikle resimle soğutma büyüsü işlemlerini kullanmaları yönünde öneriler alırlar. Bu işlemler ile istenen kişilerin düşünceleri onlara zarar vermeden veya bir şey hissettirmeden kolayca etki altına alınır. Önemli olan işlemleri yapan medyumların doğru teknikleri kullanmalarıdır. Sadece bir resim ile istedikleri kişilerin bilinçaltına etki altına alabilen medyumlar bunun için mutlaka doğru sözleri doğru bir teknik ile okumalıdır. Aynı zamanda kesin sonuç alabilmek için bu işlemler de resimlerin üzerine çizilecek semboller de çok önemlidir. 

Yapılan işlemlerden sonra insanlar ilk zamanlar manevi bir baskı yaşayabilirler ancak bu durum genellikle geçicidir. Bu sebeple panik yapacak bir durum yoktur. Zaman içinde ektiler tam olarak ortaya çıkmaya başlar ve insanlar sevdikleri kişilerden uzaklaşmaya başlarlar. Hatta onlardan nefret edip bir daha bir araya gelmek istemezler. Bu da o ilişkinin kalıcı olarak bitmesi anlamına gelir. Bu sebeple ayrılmaları istenen kişiler varsa bunu sağlamak için resimle soğutma büyüsü yapabilen medyumlardan yardım alabilirsiniz.

Resimle Papaz Büyüsü

Kara büyülerin ne kadar güçlü olduğunu bilen insanlar özellikle papaz büyülerinden kendilerini ve sevdikleri kişileri korumak için ellerinden geleni yaparlar. Bu işlemleri yapmanın çok zor olması kadar aynı zamanda etkilerinin yok edilmesi de ciddi emek gerektirir. Mutlu ve sağlıklı bir kişinin hayatını kısa zaman içinde allak bullak eden bu işlemleri çok az medyum yapabilir. Bu medyumlar yapacakları işlemler de farkı nesneler kullanabilirler.

Özellikle resimle papaz büyüsü çok kısa zaman içinde verdiği etkiler ile bilinirler. Birçok farklı işlemi resimler ile yapan medyumlar papaz büyülerinden de kesin sonuçlar alabilmek için insanların yakın zamanda çekildikleri bir resimlerinden yardım alabilirler. Bu resimlerin üzerine okunan sözlerden çizilen sembollere kadar tüm detaylara dikkat etmek gerekir. 

Çok güçlü enerjilerin harekete geçmesinden dolayı bu işlemleri yapacak medyumların çok deneyimli ve güvenilir kişiler olmalarına dikkat etmek gerekir. Papaz büyüsü işlemlerini yapabilen medyumlar bu işlemler de kesinlikle hata payı olmadığını da bilirler. Çünkü yapılan hatalar konu ile ilgisi olan herkes için çok ciddi ve geri dönüşü olmayan sorunlara neden olacaktır. Bu sebeple siz de hızlı sonuç veren resimle papaz büyüsü işlemleri hakkında yardım almak istediğiniz zaman mutlaka araştırmalarınızı dikkatli bir şekilde yapmalı ve sadece bu işlemleri daha önce yapan kişiler ile çalışmalısınız.

Resimle Süryani Büyüsü

Medyumların yaparken en çok zorlandıkları ve genellikle gelen talepleri kabul etmedikleri işlemler olan süryani büyüsü işlemlerini gerek olmadıkça kesinlikle kullanmamalısınız. Çünkü bu işlemlerin yapılma teknikleri sebebi ile etkileri çok güçlüdür ve doğal olarak sadece siz değil aynı zamanda konu ile ilgisi olan herkes için ciddi sorunlara neden olabilir. Çünkü bu işlemler de medyumlar çok özel teknikler kullanarak gözle göremediğimiz manevi alemlerin kapılarını açarlar ve kendileri de ciddi anlamda zorlanabilirler.

Bilinen en güçlü ve en özel büyü işlemleri arasında yer alan süryani büyüsü işlemleri yüzlerce yıl öncesinde ortaya çıkan ve her zaman çok az kişinin yapabildiği işlemlerdir. Bir medyumun yeteri kadar bilgiye sahip olmadan ve kendine tam olarak güvenmeden bu işlemleri yapması olanaksızdır. 

Farkı nesneler kullanılabilir ve en çok kullanılan nesne genellikle resimdir. Yani resimle süryani büyüsü yapabilen medyumlar bir kişinin resmi aracılığı ile onun üzerinde süryani büyüsü etkilerinin tamamının oluşmasını sağlayabilir. Ancak bunu yaparken kendisinin de çok ciddi sorunlar yaşama ihtimali vardır ve mutlak bunu bilerek hareket etmelidir.

Süryani Büyüsüyle Kısa Sürede Sonuç Alın

Uzun süren özel ritüellerden oluştuğu için süryani büyüsü sabır isteyen bir işlemdir. Yapılan işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman etki altında olan kişiler için bazı sıkıntılar oluşabilir. Özellikle manevi anlamda yaşanacak baskılar o kişilerin hayatlarının her alanını etkileyebilir. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler mutlaka iki defa düşünmelidirler.

Resimle Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü işlemleri çok zor ve bir o kadar riskli işlemlerdir. Bu sebeple bu işlemler hakkında araştırma yaptığınız zaman hem bilgi bulmakta zorlanırsınız hem de daha önce bu işlemleri yapmış kişilerden bilgi alma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bu kadar az yapılan işlemler olmalarına rağmen mutlaka resimle ermeni büyüsü tekniklerini kullanmak isterseniz çok dikkatli olmalısınız.

Sitemiz de daha önce resimle ermeni büyüsü yapanların yorumlarını okuyabilir veya bu işlemler hakkında bilmediğiniz detaylara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu da hem karar vermenizi kolaylaştırır hem de kendinizi risk altına atmanıza engel olur. 

1 Haftada Veren Medyumlar

Sadece belli özelliklere sahip olan medyumlar bu işlemleri yapar. Ancak bu kişilerin sayılarının bir elin parmak sayısını geçmeyeceğini bilmelisiniz. Bu sebeple sitemiz de yer alan 1 haftada sonuç veren resimle ermeni büyüsü işlemleri veya ermeni büyüsü yapabilen medyumlar hakkında yorumları dikkatli bir şekilde incelemeden bu işlemleri yaptırmamalısınız. Hatta siz de bu yazının altına yorumlar bırakarak başka kişiler ile bu işlemler hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!