büyü

Büyü Nasıl Bozulur Büyü Bozan Hocalar

Büyü nasıl bozulur sorusundan önce büyü nedir sorusuna cevap vermek gerekir.  Büyüler, tılsımlar, ayinler çeşitli amaçlar için yapılabildiği gibi, etkilerini sonlandırmak için de büyü bozan hocalar ile büyü bozma işlemleri yapılabilmektedir. Büyü, doğuştan yetenekli, altıncı hisleri kuvvetli, diğer alemlerden varlıklarla iletişime geçebilen kişiler aracılığı ile yapılabildiği gibi kişinin kendi çabası ve çalışması sonucu da yapılabilmektedir. Ancak kendi kendine büyü yapma denemeleri genellikle boş çabalara dönüşmektedir.

Her işte olduğu gibi büyü yaptırmak ve de bozmak için de konusunda uzman güvenilir, profesyonel medyumlar, hocalar gerekmektedir. Sözlük anlamı olarak büyü;  doğaüstü varlıkların yardımıyla ya da doğada bulunan gizli güçlere söz geçirmek yoluyla bir takım doğal olmayan işler yaptıklarını ileri süren kimselerin başvurdukları birtakım işlem ve davranışlara verilen genel addır. Kökeni oldukça eski tarihlere dayanan ve hemen hemen her medeniyetin kendine has uygulamaları olan büyüler ak büyü, kara büyü ve kırmızı büyü olarak sınıflandırılmaktadır.

Kişiler kendilerine büyü yapıldığını ya da çevresindekilerde büyü olup olmadığını bazı belirtileri gözlemleyerek anlayabilir. Bu belirtilerin bir kısmı fiziki bir kısmı ise ruhani belirtiler olur. Hatta ön sezileri güçlü olduğu bilinen hayvanların dahi o kişilere yaklaşımı değişebilmektedir. Büyü etkisindeki şahsın evcil hayvanları ondan uzak durmaya ve saldırganlaşmaya başlar. Bilindiği üzere bazı hayvanlar insanları duyamadığı sesleri duyar, kokuları hisseder.

Büyünün Etkisine Giren Kişiler

Büyü etkisinde olan kişi evham ve vesveseye kapılır, bunalım geçirir. İç sıkıntısından çatlayacak gibi hisseder. Sanki bedenini biri ele geçirmiş gibi hisseder. Ateş basmaları yaşar ve bayılacakmış gibi hisseder. Kimi zaman kasılmalar ve titremeler yaşar. Nöbet geçiren bir kişi gibi belirtiler gösterebilir ancak her hangi bir ilaç çare olamaz. Bedensel olarak ağrı ve sızılar hissedebilir, kendini hastalanacak gibi hisseder.

Uyku düzeni bozulur ve sık sık kabuslar görür, kimi zaman hiç uyuyamazken kimi zaman ise çok fazla uyur. Yemek yeme alışkanlıkları da değişebilir, iştahı açılır veya hiçbir şey yemek istemez. Çevresindekilerden uzaklaşır ve soğur kişiliği değişir. Bu değişimlerin farkında olan ve büyüler konusunda bilgisi olan kişiler büyü nasıl bozulur? Diyerek telaşa girebilirler bu durumda yapılması gereken büyü bozan hocalardan yardım almaktır.

Büyü Bozmak İçin Medyumlar Hocalar

Hangi amaca hizmet ederse etsin ya da kim tarafından yapılırsa yapılsın büyülerin kutsal güçlerle ve dinen caiz olan varlıklarla yapılmaması büyülerin tehlikeli olabileceğini gösterir. Büyü bozan hocalar ve profesyonel medyumlar büyü bozma işlemleri sonucu bu tehlikeli durumu ve sebep olduğu ağır sonuçları ortadan kaldırabilir.

Üzerimizde bir büyü olduğunu düşünüyorsak veya da bir yakınımız büyünün etkisinde ise yapılması gereken büyü bozan hocalardan yardım almaktır. Manevi güçleri kuvvetli, ilim sahibi ve yetenekli profesyonel medyumlar da aynı büyü bozan hocalar gibi büyü bozma uygulamaları yapabilmektedir.

Büyüler oldukça çeşitli olsa da her birinin kendine özgü büyü bozma işlemleri vardır. Büyü nasıl bozulur sorusuna gelirsek, büyüler bazen kendiliğinden bozulabilir. Büyü etkisindeki kişi büyük bir olay yaşarsa bu ani etkiyle büyü etkisini yitirebilir. Kişinin ölümü, kötü bir hastalık geçirmesi, doğum yapması veya evlenmesi gibi hayat üzerinde etkili olaylar büyüyü kendiliğinden etkisizleştirebilir.

Büyü bozma uygulaması yaptırmak isteyen kişiler mutlaka büyü bozan hocalar ile gerekli ritüeli gerçekleştirmelidir. Profesyonel medyumlar, hocalar ilk olarak maruz kalınan büyünün ne çeşit bir büyü olduğunu ve etkilerini anlamak için kişiyi bakıma alır. Daha sonrasında çeşitli dua ve ayetlerle gerekli uygulamalar yapılır. Bazen tılsımlı sözler bir kağıda yazılıp muska şeklinde katlanma sureti ile büyü etkisindeki kişiye verilir ve üzerinde taşıması istenir. Bazen de çeşitli materyallerle ruhani bir ritüel düzenlenir. Kısa süre içinde maruz kaldığı büyüden kurtulan kişi ruhani bir ferahlama ve huzur yaşar, fiziki sıkıntıları geçer ve hayatı normale döner.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. gülperi dedi ki:

    merhaba arkadaşlar eşimin kız kardeşi sürekli eşimle bize büyü yaptırıyor nerde bir hoca var sürekli onlara gidiyor. tek amacı eşimin parası. beni hiçbir şekilde hazmedemiyor. beni abisinin parasını yemekle suçluyor. evin farklı yerlerinde kaç kez muskalar buldum. bende en son medyum arayışına girdim. işin içinden çıkamıyorum çünkü artık. allah razı olsun benim yolum ersoy hoca ile kesişti kendisine ne kadar teşekkür etsem dua etsem az kalır ersoy hoca vesilesi ile ben görümce teröründen kurtuldum. ersoy hocam allah ne muradınız varsa versin. herkese tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!