büyü

Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım

Bana büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusu birçok kişinin sorduğu ve cevabını bulmak için internette arama yapılan büyü ile ilgili en çok sorulan ilk 5 sorudan biridir. Büyü, geçmişi yıllar öncesine dayanan bir olgudur. Doğaüstü varlıklar aracılığıyla yapılan büyüler medyum veya hocalar tarafından yaptırılabilirler. Büyü konusunda sadece uzman, büyü ile ilgili yapma ve bozma tecrübesi, derin bir büyü bilgisi olan insanlarla çalışmaya özen göstermek oldukça önemlidir.

Büyü yaptırırken medyum, doğadaki gizli olan güçlere sözünü geçirerek büyülerini hazırlar. Bana büyü yapıldığını nasıl anlarım, kendimde hangi belirtileri görürsem bana büyü yapıldığından emin olurum, büyünün insan üzerindeki belirli bazı etkileri hangileridir ve benzeri soruları hepimiz hayatımızda bir kere bile olsa kendimize sormuşuzdur. Kendime veya yakınımdaki birine büyü yapılıp yapılmadığını anlamaya çalışıyorum ama nasıl bize büyü yapıldığını hangi belirtilerden anlayacağımı bilemiyorum da bu sorulara örnektir.

Büyü Ne Demektir?

Büyü, anlam olarak karşı durulamayacak anlamındadır. Enerjisel ve güç olarak oldukça çekici ve etkisi çok büyük olan büyünün karşı konulamaz özelliği, büyünün en bilindik özelliğidir. Bu sebeple birçok kişi kendisine büyü yapıldığını anlayınca işin uzmanına, medyuma veya bir deneyimli hocaya giderek kendine yaptırılan büyüyü hemen bozdurmak ister. Büyüler farklı şekillerde yaptırılırlar. Her büyünün kendine has bir yapım aşaması mevcuttur. Papaz büyülerinden sevgi büyülerine kaşık büyülerinden bağlılık büyülerine kadar binlerce çeşit büyü vardır.

Birleştirme, terk eden eşi geri getirme, bağlılık, sevgi, şirinlik, kaşık, papaz, geri döndürme, kabala, şahmeran, yedi emin, boşanma, muhabbet, uzaklaştırma, süryani, ermeni, ayrılan sevgiliyi getirme ve ak büyüler gibi ve daha sayılabilecek birçok büyü çeşidini medyumlar yapabilmektedir. Medyumlar, büyü konusunda uzman olduklarından hem büyü yapma hem büyü bozma yetkinliğine sahiptirler. Büyü veya diğer adıyla sihir yapımında, paranormal ve mistik yöntemler kullanılır. Medyum, doğaüstü güçlere başvurarak büyülerini hazırlar.

Bir Kişi Kendisine Büyü Yapıldığını Nasıl Anlar?

Bir kişi kendisine büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için bazı durumlara dikkat etmeli, kendisini incelemeli, başına gelen olaylara da dikkat etmeli ve bunlardan çıkan sonuçlara göre kararını vermelidir. Burada söyleyeceğimiz büyü belirtileri herkeste aynı derecede olmayabilir. Örnek verecek olursak evimizde bazı odalarda rahat uyurken bazı odalarda uyuduğumuzda çok kötü kâbuslar görüyorsak bu durumda bir büyü yaptırılmış olduğunu düşünebiliriz. Büyüler enerji olarak oldukça güçlüdürler ve bazı etkilerle kendilerini gösterirler.

Örneğin evin bir odasında kötü kâbus görülüyorsa diğer odasında rahat uyunuyorsa bir medyuma giderek bu yaşadığınız durumdan şüphelendiğinizi belirterek yardım alabilirsiniz. Mesela sevgililer veya eşler için de sık yaşanan durumlardan biri, bir yerde çok kavga ederken bazı yerlerde oldukça iyi geçindiklerini söylerler. Bu durum sık yaşanan bir örnektir. Evlilerin ev mekânında sık tartışıp, ev dışında iyi geçinmeleri de büyü yapıldığına dair belirti olduğunu gösteren bir diğer unsurdur. Bu ve benzeri durumlarla karşılaşanlar uzman medyumla görüşerek destek alabilirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. sedef dedi ki:

    merhaba son zamanlarda kendimde değişiklikler hissetmeye başladım evde uyuyamaz oldum sürekli kulağımda tuhaf sesler duymaya başladım insanlara yaklaşamıyordum annemle hocaya gittik üzerimde büyü olduğunu söyledi hoca ama büyüyü çözemedi. başka hocalarda da denedik ama para alıp hiç bir şey yapmadılar. sonra komşumuz bize medyum taha hocanın numarasını verdi kendisine ulaştık oda üzerimde büyünün olduğunu ama kısa bir bakım çalışması ile düzelebileceğini söyledi ve öylede oldu şimdi kendimle daha mutluyum taha hocama çok teşekkür ediyorum aldığım sonuçtan gerçekten çok mutluyum taha hoca gibi bir hocayla tanıştığım için de çok mutluyum allah razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!