büyü

Büyülerin Etkileri

Büyülerin etkileri, yapılan büyü çeşidine, uygulama yöntemine ve yaptırılan kişiye göre farklılık göstermektedir. Ak büyüler ve kara büyülerin etkileri de birbirinden farklıdır. Ak büyüler genellikle iyi niyetle ve doğru amaca hizmet için yapıldığından dolayı etkilediği kişilerde büyük rahatsızlıklar ve sorunlar yaratmazken, kara büyülerde oldukça sıkıntılı yan etkiler yaşanabilmektedir. Yapılan kara büyünün etki etmesinin ardından büyüye maruz kalan kişilerde büyünün etkisinin dışında olumsuz yan etkilerde gözlemlenebilir.

Büyülerin Etkilerine Örnek Ayırma Büyüleri

Özellikle ayırma büyüleri, yan etkileri en çok olan büyülerdendir. Büyü etkisindeki kişide buhran, ruhsal sıkıntılar, huy değişimi, sinirlilik gibi negatif değişimler oluşabilir. Eşiyle veya sevgilisiyle durduk yere sorun yaşamalar, uzaklaşma ve soğuma gibi davranışlar da ayırma büyülerinin etkisiyle oluşan olağan durumlardır.

Kısmet Açma ve Kısmet Kapatma Büyüsü

Kısmet açma veya kapama büyüleri de farklı etkilere sahiptir. Kısmet kapatma büyüsü yaptırılmış kişinin işleri bir türlü rast gitmez, olacak işi bozulur, evlilik ve aşk yönünde asla doğru kişiyle karşılaşamaz, kendini hep şanssız ve üzgün hisseder. Büyü etkilerinden kurtulmak için mutlaka uzman medyumlardan yardım almalı ve gerekli durumlarda kısmet açma büyüsü yaptırmalı veya büyü bozma işlemleri uygulanmalıdır.

Yapılan her büyü uygulamasının yan etkileri olmak zorunda değildir. Bunun içinse mutlaka konusunda uzman, deneyim sahibi, havas ilimlerini bilen, diğer alemlerden varlıklarla iletişime geçebilen ve maneviyata önem veren profesyonel medyumlar ve güvenilir hocalar ile büyü uygulama işlemleri yapılmalıdır. Yaptırılmak istenilen büyü hakkında bilgi edinmek için uzman medyum yorumlarından, konu ile ilgili yazılmış kitaplardan yardım almak doğru olacaktır.

Ayrıca uygulama yapacak olan medyumun da bu uygulama sonucunca oluşabilecek olumlu ve olumsuz büyü etkilerinden bahsetmesi gerekmektedir. Büyü yaptırmak isteyen kişiler bu konuda kesin karalı olmalıdır ve her türlü sonucuna razı olmalıdır. Özellikle, kötü amaca hizmet eden, kötü ruhani varlıklarla yapılan, dinen caiz olmayan materyallerin kullanıldığı büyü çeşitlerini yaptırmaktan uzak durmalı. Öyle ki bu tarz büyülerin etkileri geri dönülmez hasarlar bırakabilmektedir.

Büyülerden her hangi birine maruz kaldığının düşünen kişi mutlaka profesyonel medyumlara giderek büyü bozma işlemi uygulatmalıdır. Aksi halde büyü etkileri devam edecektir. Uzman medyumlar, yapacakları arındırma işlemleriyle hem maruz kalınan büyünün ne çeşit bir büyü olduğunu anlayacak hem de o büyüyü bozacak ritüeli gerçekleştirecek bilgiye ve donanıma sahiptirler.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. hicran dedi ki:

    merhaba ben eşimden aile baskısı yüzünden ayrıldım. ailem ve eşim arasında kalmaktan çok yorulmuştum. ayrılalı 2 sene oldu ama ben eşimi hala unutamadım. ondan ayrıldıktan sonra kimseyi istemedim ve gerçekten ona yaptığım haksızlıklardan çok pişmandım. ama o beni asla affetmek istemedi. bende konuşarak geri getiremedim medyum yardımı almaya karar verdim. tamamen tesadüf üzerine keşfetime gelen medyum ersoy hoca ile iletişime geçtim. kendisi bana yardımcı olabileceğini söyleyince dünyalar benim oldu adamın sanki sihirli değneği var gibi çalışmalardan sonra eşim benimle daha farklı konuşmaya başladı bir zaman bu şekilde ilerledik ve şimdi tekrar evlilik hazırlığı yapıyoruz ersoy hoca vesilesi ile. hocam ilk başta inanmamıştım ama siz beni utandırdınız çok teşekkür ederim emeklerinize sağlık sizi herkese tavsiye ederim

  2. nurhayat dedi ki:

    merhaba eski kaynanamın yaptığı büyülerden nubar hoca sayesinde kurtuldum. eşimden ayrıldığım halde kayanamın lanetinden kurtulamadım. ta ki nubar hoca ile iletişim kurana dek kaç tane hocaya gittim kaç medyumla görüştüm ama gerçekten nubar hoca ile iletişime geçene kadar buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederim alla ne muradınız varsa versin gözü kapalı tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!