büyü

Kadından Soğutma Çalışması (Büyüsü)

Kadından soğutma çalışması (büyüsü) Karşı cinse karşı gereğinden fazla ilgileri olan erkekler her zaman için partnerlerini veya çevrelerindeki diğer insanları rahatsız ederler. Bu durumu tersine çevirmek pek mümkün olamaz çünkü insanların huylarını değiştirmek çok zor bir iştir.

Kimi zaman partnerlerini kaybetmekte korkan kimi zamanda sevdikleri bir kişinin birlikte olduğu bayandan uzaklaşıp daha mutlu olacağını düşünen kişiler kadından soğutma çalışması ile bu kişileri ilgi duydukları bayanlardan uzak tutmaya çalışmaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve etkileri kanıtlanan bu işlemler özellikle doğru bir şekilde yapıldığı takdirde mutlaka kısa zaman içinde erkeklerin düşüncelerini değiştirmektedir.

Kadından Soğutma Çalışması Gerçek Medyumlarla Oldukça Kolay

Son derece kolay bir işlem olmasından dolayı birçok medyumun büyük bir başarı ile yaptıkları bu işlemlerden sonra hızlı bir şekilde birlikte oldukları bayanlardan uzaklaşan erkekler özellikle fiziki veya psikolojik anlamda herhangi bir şekilde zarar görmemektedirler. Bu konuda yapılan işlemlerde ortaya çok güçlü bir enerji çıkar ve işlemin asıl amacı bu enerjilerin hedefe en uygun şekilde kontrol edilmesidir.

Bunu yapabilen herkes mutlaka istediği amaca ulaşabildiği gibi aynı zamanda fiziki anlamda bir emek vermekten de kurtulabilmektedir. Medyumlar bu tarz işlemler hakkında sıklıkla talep aldıklarını ve bu talepleri kısa zaman içinde yerine getirmek için tüm deneyimlerini sonuna kadar kullandıklarını belirtmektedirler. Birçok kişinin farklı amaçlar için kullandıkları kadından soğutma çalışması ile birçok erkek ilgi duydukları kadına karşı olan bağlarını kısa zaman içinde kaybetmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. mehmet dedi ki:

    merhaba arkadaşlar ben evli bir erkek olarak şeytana uyup eşimi aldattım ilk başlarda herşey çok güzeldi ama sonra vicdanen huzursuz olmaya başladım eşimin yüzüne bakamıyordum. ayrılmak istedim ama bu sefer de o beni bırakmadı beni eşime herşeyi anlatmakla tehdit etti iki arada öylece kaldım kimseye derdimi anlatamadım baktım olacak gibi değil bende kız kardeşime anlattım bana taha hocanın numarasını verdi eniştem için çalışma yapmışlar daha önce. saolsun taha hoca bana da yardımcı oldu ve baştan yanlış olan o kadını yaptığı çalışmalar sonrasında benden uzaklaştırdı beni heryerden engellemiş kendi kendine gitmesi beni daha mutlu etti taha hocam gerçekten inanmazdım başıma gelmeseydi allah razı olsun sen gerçekten bambaşkasın kendisini mutlaka tanıyın kardeşlerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!