büyü

Ak Büyü Nedir

Ak büyü, kötü niyet ve bencilce amaçlar içermeyen, yapımında dinen caiz olmayan eşya veya canlı kullanılmayan, yaptırılan kişinin iyiliği ve de hayatının düzeni için yapılan, yaptırılan büyü çeşididir. Genelde tılsımlı sözler ve dualar ile yapılır. Ak büyünün asıl amacı iyi bir gidişat sağlamak için destek olmaktır.

Hangi amaç için yapılsa da ak büyü asla kötü niyet beslememelidir. Ak büyü yaptırmak isteyenler de konusunda uzman medyumlardan, iyi niyetli hocalardan yardım almalıdır. Yaptırılmak istenen büyü ak büyü dahi olsa asla yanlış insanlarla ve yöntemlerle bu manevi ritüele girişilmemeli.

Ak Büyü Çeşitleri;

-Sabun büyüsü: bu büyü 3 büyü sınıfına da girer. Oldukça geniş kapsamlı olduğundan hem iyi niyet hem de kötü niyet için uygulamak isteyenler vardır.

-Yağmur büyüsü: en çok eski zamanlarda başvurulan bir büyü çeşididir. Uzun süren kuraklık günlerinden kurtulmak, toprağa bereket katmak ve susuzluktan kurtulmak için yapılan ritüellerdir. Yağmur yağdırmak için edilen dualar ve ayinler eski zamanlarda şamanlar tarafından sıkça yapılmaktaydı. Tamamen iyi niyet içeren bu uygulama şimdiki zamanda pek kullanılmasa da ak büyü sınıfında yer alır.

-Şifa büyüsü: hasta olup da derdine derman bulamamış kişilerin, ruhani ve manevi buhran içinde olanların, psikolojik yönden zayıf düşmüş olanların şifa bulması için destek amacı ile yapılan ve de yaptırılan ak büyü çeşididir. Bu şifa büyüsü, kara büyüye maruz kalmış kişilerde oluşan sıkıntıları gidermek için de oldukça etkili bir yöntemdir. Alanında uzman deneyimli gerçek medyumlar aracılığı ile yapılan şifa büyüsü kısa sürede etkisini gösterir.

-Maneviyat büyüsü: insanların dünyevi sapkınlıklarından kurtulmak, dini yönden refah ve ruh huzuru bulmak, manevi yönden güçlenmek için başvurdukları ak büyü çeşitlerindendir. Deneyimli gerçek medyumların yapacağı maneviyat büyüsü tesiri güçlü büyülerdendir.

-Safran büyüsü:  kişinin üzerinde bulunan daha önce yaptırılmış her hangi bir büyünün iptali için ve sağlık yönünden tıp dışındaki sorunların çözümünde yardımcı olmak için kullanılabilen bir yöntemdir. Eski çağlardan bu yana safran ve misk-i amber kullanılarak yapılan uygulama beyaz kağıt üzerine tılsımlı yazıların yazılmasıyla niyetlenerek yapılır.

-Gümüş büyüsü: bu ak büyü için gümüş bir levha veya gümüş bir yüzük gereklidir. Bu gümüşler üzerine belirli tılsımlı işaretler kazınarak büyü yaptırılan kişinin diğer büyülerden korunması sağlanır. Aynı zamanda iş ve özel hayatında güzellikler ve başarılar da getiren ak büyü çeşitlerindendir. Her büyü de olduğu gibi ilim irfan sahibi deneyimli medyumlar ve de gerçek hocalar tarafından yapılmalıdır.

-Karabiber büyüsü: Eski çağlarda insanları yılan, akrep, çıyan gibi zehirli hayvanların sokmaması için uygulanan efsunlar genellikle karabiber kullanılarak hazırlanmıştır. Uygulama yapılan kişiyi hayatı boyunca bu tür zehirli ve zararlı hayvanlardan koruyacağına inanılır. En sık uygulama amacı zehirlere karşı olsa da sevgi ve aşk amacı ile de yapıldığı bilinmektedir. Tamamen iyi niyetlerle yapılan bu efsunlama uygulaması da ak büyüler içinde yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. gülcihan dedi ki:

    merhaba arkadaşlar biz çaresizlikten medyum arayışına girdik. çok kez de çaresizliğimiz yüzünden inandık ama dolandırıldık. en son zulya hocayı tavsiye üzerine aradık. çünkü erkek kardeşim sevgilisinden ayrıldı ondan sonra kendini kapattı hayata. evden çıkmaz kimse ile görüşmez hala geldi. doktora hocaya herşeyi denedik ama nafile ta ki zulya hocaya ulaşana kadar. allah ondan razı olsun onunla konuştuktan sonra çalışmalardan sonra kardeşim yeniden hayata döndü sanki yeniden doğmuş gibi allah razı olsun zulya hocam hakkınızı ödeyemem arkadaşlar kesinlikle zulya hoca ile iletişime geçmelisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!